Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

...

     W dniu 13 października 2023r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez uczniów klasy 3LA, pod kierunkiem wychowawczyni p. Sylwii Rzatkiewy. Wzięli w niej udział pracownicy naszej szkoły: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz cała społeczność uczniowska.
     
     Apel rozpoczął się od przedstawienia historii tego święta – w tym roku przypada 250-lecie powstania Komisji Edukacji Narodowej.

     Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Kus, dziękując pracownikom za ich codzienną pracę i życząc im wszystkiego najlepszego, zadowolenia oraz spełnienia w życiu zawodowym i osobistym.

     W części artystycznej wszyscy  nauczyciele otrzymali dyplom „Szkolnego Oskara” jako wyraz uczniowskiego podziękowania za troskę o dobro swoich podopiecznych, za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia a Samorząd Szkolny zadbał o słodki poczęstunek w holu szkoły.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie