Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Olimpiada Logistyczna - etap okręgowy jest NASZ!

Dnia 22 listopada od godziny 16:30 do 18:00,  odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły

Dnia 26 października w ZSHiU odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do etapu okręgowego, który odbędzie się 13 grudnia 2023 r. zakwalifikowała się uczennica klasy 3LA Karolina Mazurek oraz uczeń klasy 5LP Filip Jamroz.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie