Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Obdarowaliśmy Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Bolesławcu

...

Uczennice  i  uczniowie  Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego nr 9 Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu prowadzonej przez Członkinie Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet „In Gremio”.

Celem zbiórki było zebranie  niezbędnych rzeczy  dla poprawienia funkcjonowania oddziału i  pacjentów , żeby ich pobyt w placówce był  godny i jak najmniej uciążliwy. Na liście potrzeb znalazły  się artykuły codziennego użytku, wyposażenia kuchni, sal chorych, produkty higieniczne, materiały biurowe oraz  pomoce do zajęć terapeutycznych, które pomogą w codziennej egzystencji.

Po raz kolejny młodzież  nie zawiodła. Uczennice i uczniowie   okazali się wspaniali, empatyczni i wrażliwi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom. Pomaganie jest wspaniałe i ma ogromny sens.

 

Opracowanie : Małgorzata Orzoł  

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie