ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

W poniedziałek 19 września 2016 r. klasy czwarte wraz z wychowawcami przygotowały dla uczniów klas pierwszych imprezę powitalną zwaną "Świętem Kota". Uczniowie klas pierwszych z wychowawcami mogli wykazać się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru ,uczestnicząc w kilku konkurencjach, wśród których można wymienić : konkurs wiedzy o szkole, kalambury z wychowawcą w roli głównej, bieg sprawnościowy na skrzynkach, rysowanie kota i pokaz mody "Młodych Kotów". Na zakończenie imprezy uczniowie złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów ZSHiU. Zwyciężyła klasa 1W. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone dyplomami. Po konkursach wszystkie pierwszaki z wychowawcami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek,czyli - przepyszne, domowe ciasta przygotowane przez czwartoklasistów.

W dniu 12 i 13 września odbędą się zebrania z rodzicami według poniższego harmonogramu
(link do harmonogramu)

 

Tradycyjnie 1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017.

Na początku apelu wspomnieliśmy 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej i haniebnego najazdu Niemiec na Polskę. Uczniowie chwilą ciszy uczcili ofiary tej zbrodni, a także tych wszystkich Polaków, którzy stawili opór najeźdźcy.

W tym roku bardzo wielu uczniów wybrało naszą szkołę co jest powodem dumy i zadowolenia.

Dyrektor szkoły Wiesław Stefanik powitał tegorocznych pierwszoklasistów, zachęcając ich do systematycznej pracy obiecując pomoc i zrozumienie.

Drodzy uczniowie witamy serdecznie w naszych szeregach.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, na którym Pan Dyrektor dokonał podsumowania największych sukcesów naszej szkoły:

Zestaw podręczników szkolnych obowiązujących w roku szkolnym 2016/17

 

FOTOTECHNIK