ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

W ubiegły piątek zaprosiliśmy do naszej szkoły gimnazjalistów z powiatu bolesławieckiego. W trakcie wizyty mieli możliwość zapoznania z naszą oferta edukacyjną oraz udziału w warsztatach stanowiących namiastkę przyszłych zajęć lekcyjnych w wybranym zawodzie.

Prezentowane zajęcia pomogą dokonać właściwego wyboru dalszej nauki.

Po raz kolejny w tym roku pod opieką  nauczycielek przedmiotów zawodowych fototechnicy udali się na plener. Tym razem do  sadu. Przepiękna pogoda, kwitnące drzewa, dużo zieleni były wspaniałą inspiracją do kolejnej sesji zdjęciowej w plenerze. 

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tej sesji zdjęciowej.

Dnia 3 kwietnia, w niedzielę, pojechaliśmy do Niemiec do miasta Lipsk na miesięczne praktyki zawodowe. Już następnego dnia w poniedziałek zwiedziliśmy część miasta, a we wtorek zostaliśmy odprowadzeni do miejsc, w których odbywaliśmy praktyki. Od środy zaczęliśmy pracę, a w niedzielę dokończyliśmy zwiedzanie miasta podczas zabawy w podchody razem z grupą praktykantów ze Strzelina.

Podczas naszego pobytu w Niemczech zwiedziliśmy i zobaczyliśmy kilka ciekawych miejsc, m.in.: ogród zoologiczny, Pomnik Bitwy Narodów, gdzie weszliśmy na punkt widokowy, czy muzeum historii Niemiec. Mieliśmy również zorganizowane wyjście na łódki i kręgle, gdzie wszyscy świetnie się bawili.

30 kwietnia zadowoleni z praktyk i pobytu w Lipsku, szczęśliwi i trochę stęsknieni wróciliśmy do Polski.

25 kwietnia br. na uroczystym apelu pożegnaliśmy naszych maturzystów. Pan Dyrektor Wiesław Stefanik złożył gratulacje, absolwentom, którzy osią…gnę™li najlepsze wyniki na świadectwie ukończenia (m. in Anicie Woźnej, Magdzie Słabickiej, Nicol Wydmuch, Julii Lisieckiej i Sylwestrowi Boguszowi), a także absolwentom, którzy wyróżnili się™ w nauce, pracy społecznej, czy w sporcie oraz ich rodzicom.

W imieniu społeczności uczniowskiej pożegnał‚a klasa 3HW wraz z wychowawczynią… panią… I. Irską przygotowując krótki program artystyczny.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i trzymamy za nich kciuki na maturze oraz egzaminie zawodowym.

Magdalena Słabicka zajęła 50 miejsce i uzyskałał tytuł - finalistki w VIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej w Poznaniu (2016r.)

 

 

FOTOTECHNIK