28 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów Powiatu Bolesławieckiego.  Celem konkursu było kształtowanie świadomości biologicznej oraz właściwej postawy młodzieży wobec otaczającego je środowiska naturalnego. 

Zapraszamy gimnazjalistów do oglądania ich sesji fotograficznej, która wykonali nasi fototechników podczas dni otwartych 18 maja 2015 r.

8 maja br. gościliśmy w murach naszej szkoły około 150 gimnazjalistów z Bolesławca i okolic. Nasi nauczyciele wraz z uczniami  przygotowali dla nich prezentację zawodów stanowiących namiastkę przyszłych zajęć lekcyjnych.

Starostwo Powiatowe w Bolesławcu informuje, że istnieje możliwość skorzystania z pomocy w ramach projektu dotyczącego pomocy rodzinom w kryzysie psychicznym.

W czwartek, 29 kwietnia br., nasi uczniowie z klasy I technikum weterynaryjnego, uczniowie z klasy Ic i IIc zasadniczej szkoły zawodowej uczestniczyli w spotkaniu psychologicznym poświęconym "Orientacji psychoseksualnej - wybór czy właściwości?" zorganizowanej przez specjalistów ze Szkoły Wyższej Psychologi społecznej we Wrocławiu.

Nasi uczniowie mieli możliwość znaleźć tam odpowiedzi na pytania: Jakie mogą być źródła uprzedzeń i homofobii. Co tak naprawdę wiemy o sobie, a co sobie wyobrażamy.

Spotkanie zorganizowała nasza pani pedagog Małgorzata Warwas - Rupp.

»»»Foto fototechnik«««

poczta elektroniczna

dziennik elektroniczny 

platforma edukacyjna FRONTER

biuletyn Informacji publicznej

Starostwo Powiatowe

Patronat MWSLiT we Wrocławiu

Patronat WSH we wrocławiu